Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute so cute so cute
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$78
| Material | ABS |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 26 cm |
| 寬度 | 5.4 cm |
| 長度 | 24 cm |
| SKU | sb2303220125644494 |
Author: n***5
Date:
Review: So cute so cute so cute
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: d***a
Date:
Review: si good! and i love the color.. it sprays perfectly to style my curly hair
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: c***s
Date:
Review: This works really well
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***g
Date:
Review: So handy to have. Makes dealing with curly hair routine so much easier
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.